Haber

Hulusi Akar’dan CHP’li Tanrıkulu’ya sert tepki

Hulusi Akar, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) hakkındaki tezlerine sert tepki gösterdi.

Akar, terör operasyonlarının devam edeceğini vurgularken, “Dokunulmazlık zırhıyla orduya iftira atmanın, belediye kazıcıyla çukur kazıp barikat kurmaktan hiçbir farkı yok. Yargı, bu kuklalara mutlaka gereğini yapacaktır. Zaten toplumun vicdanında kınanmıştır.”

Hulusi Akar’ın paylaşımının tamamı şöyle:

İnsani ve yurttaşlık değerlerini kaybetmiş; Ustalarına trompet çalmayı bilenler bilir ki… Mehmetçik lambayı vurunca ses bu terör sevdalısı ekipten gelir. Teknik, taktik, siyasi ve ideolojik tükenmişliğin timsali olan bu tip insanlar, milletin değerlerine saldırmayı gündemde kalabilmek için tek şans olarak görüyorlar. Orduya dokunulmazlık zırhı iftirası atmanın, belediye kazıcısıyla çukur kazıp barikat kurmaktan hiçbir farkı yok. Toplum vicdanında zaten kınanan bu kuklalar hakkında yargı mutlaka gereğini yapacaktır. Temiz insana ve çevreye zarar vermemeyi ilke edinen Mehmetçik, sahada teröristleri etkisiz hale getirmeye devam edecek.

kaynasli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu