Haber

Sons of the Forest hilesi nasıl yapılır?

Açık dünya hayatta kalma kaygısı oyunu The Forest’ın devamı ormanın oğulları Erken Erişim’de yayınlandı. Erken Erişim ile çıkmanın avantajları olduğu kadar dezavantajları da var. ormanın oğulları ‘ oyununda bir konut inşa etmek birinci oyundakinden daha zordur ve daha fazla odun toplamanızı gerektirir. Odun kesmekle uğraşmak istemeyen oyuncular “ ormanın oğullarıWood hilesi nasıl yapılır?”. Peki, Sons of the Forest ahşap hilesi nasıl yapılır? İşte detaylar…

OĞULLAR ORMANIN AHŞAP HİLELİ

Ormanın Oğulları’nda odun hilesi oldukça kolaydır. Bir ağacı kesmeden sahip olduğunuz odunu saniyeler içinde ikiye katlayabilirsiniz. Sadece aldatmak için bir parça tahta bir çubuğa ihtiyaç hissedilir. Aşağıdaki adımları izleyerek ahşabı kandırabilirsiniz:

İlk önce bir odun alın ve sol tıklama ile boş bir yere yerleştirin.

Ahşabı yerleştirdikten sonra elinize bir çubuk alıp ahşabın önüne geçin ve ahşabın önü kalkacak şekilde çubuğu altına yerleştirin.

Bu iki işlemi tamamladıktan sonra bir çubuk üzerinde duran ahşabınız olacak. Sonra bu tahtaya vur ve onu yok et. Tahtaya vurduktan sonra yere koyduğunuz odun böcek sayesinde ikiye katlanacaktır. Bu formda her seferinde bu adımı tekrarlayarak odun kesmeden odununuzu ikiye katlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu