Haber

Sakık, Kılıçdaroğlu’nun “Ne olduğunu iyi biliyoruz” yanıtını verdi: Seçim sonrasını bekleyin.

Yeşil Sol Parti’den Ağrı Milletvekili seçilen Sırrı Sakık, ” Kemal Kılıçdaroğlu ve ortakları sayemizde Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı ve Bakan Yardımcısı olacak. Geldiğimizde Abdullah Öcalan ve tutuklu PKK’lılar genel afla serbest bırakılacak.” CHP lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na soruldu.

“KİMİN HANGİ SEBEPLE KONUŞTUĞUNU BİLİYORUZ”

Kemal Kılıçdaroğlu, programda bu soruyu yanıtlayarak, “Sırrı Sakık bize ne destek verecek, nasıl destek verecek? Devletin derinliklerinde neler döndüğünü, kimin kime, hangi gerekçelerle hizmet ettiğini biliyoruz. Hala dürüstler var. Bu ülkede vatanını seven bürokratlar var, bize bilgi getiriyorlar, kimin ne nedir, biz bunu çok iyi biliyoruz” dedi.

“SONRA KİMİN DERİN, KİMİN SIĞ OLDUĞUNU BİLİRSİNİZ”

Kılıçdaroğlu’nun bu açıklamalarına Sırrı Sakık yanıt verdi. Sakık, “Sayın Kılıçdaroğlu, benim sadece saray rejimine karşı işim sizin ittifakınızdan daha fazladır. İnşallah cumhurbaşkanı olursunuz. O zaman kimin derin kimin sığ olduğunu anlarsınız. Bütün çabalarımıza rağmen bence yapmalısınız.” çevrenizdeki “derin”leri saymaya başlayın, şimdi hepimiz 28 Mayıs’a konsantre olalım. İnsanları sandığa gitmeye ikna etmeye çalışıyorum, bu yüzden cevap hakkım var. oySonraya bırakıyorum…” dedi.

İşte Sakık’ın paylaşımı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu