Yaşam

Funda Öğretmenin Başarısı Aliağa’yı ve Türkiye’yi Gururlandırıyor

Eğitim alanındaki başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Aliağa Mehmet Latife İlkokulu Müdür Yardımcısı Funda Kurtkaya, ‘Global Education Awards’da ‘Yılın En İyi Müdür Yardımcısı’ seçildi. dünyanın her yerinden gelen başvuruların değerlendirilmesi. Ülkemizde bu ödüle layık görülen dört öğretmenden biri olan Funda Kurtkaya, hem Aliağa’yı hem de tüm Türkiye’yi gururlandırdı. Kurtkaya, ödülünü 30 Nisan’da Dubai’de düzenlenecek törenle alacak.

AKS Education tarafından 2022 yılında düzenlenen ve mesleğine katkı sağlayan, dünyanın her köşesine etkili bir şekilde ulaşmayı hedefleyen mükemmel öğretmenleri tanımlayan ve takdir eden en prestijli ödül ve ödüllerden biri olarak bilinen ‘Global Education Awards’da dört ülkemizden öğretmenler ödüllendirildi.

Aliağa Mehmet Latife İlkokulu Müdür Yardımcısı Funda Kurtkaya, Global Education Awards’ta ‘Yılın En İyi Müdür Yardımcısı’ ödülüne layık görülerek Aliağa’yı uluslararası platformda temsil etmekten mutluluk duyduğunu belirterek, “Türkiye’den dört öğretmenin katıldığı konferansta Dubai’de verilecek; Ülkemi, bayrağımı, İzmir’imizi ve Aliağa’yı, okulumu Mehmet Latife İlköğretim Okulu’nu gururla ve memnuniyetle temsil edeceğim. 30 Nisan’da Dubai’de değerli çalışma arkadaşlarım Selçuk Eleser, Anıl Toros ve Esra Uğurlu Kayışoğlu ile bire bir gururu bire bir yaşayabilmenin de ayrıca mutluluğunu yaşıyorum. Her bir çalışma arkadaşımı ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Ödülü aldığımızı öğrendiğimiz günden beri desteğini esirgemeyen, onlarca sorumuzu yanıtlayan, deneyimleriyle bize yol gösteren, deneyimlerimizi paylaşan çok değerli, özverili, çalışkan çalışma arkadaşımız Selda Kul Baştürk’e teşekkür ederim. heyecan, mutluluk ve gurur.”

BAŞKANIMIZ SERKAN ACAR’A ALANI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
Kurtkaya ayrıca, “Kurucusu olduğum ‘Doğaya Dost Dokunuşlar ve Doğanın Medya Projeleri’ne çevre konusunda verdiği destekten dolayı Aliağa Belediye Başkanımız Sayın Serkan Acar’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. iklim değişikliği ve sürdürülebilirlik ve öğrencilerimizi mülakat için ofisine kabul ettikleri için teşekkür ederiz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu